PD Cirkovce

Napaka
  • XML Parsing Error at 1:249. Error 9: Invalid character

Likovna sekcija

Likovna sekcija Cirkovce, deluje v okviru PD Cirkovce od leta 1980, ko so imeli ?lani sekcije prvo skupinsko razstavo v Domu krajanov v Cirkovcah. tevilo ?lanov v sekciji se je skozi njeno delovanje ves ?as spreminjalo, danes jih je v sekciji est. Ve? ?lanov se udeleuje slikarskih kolonij in ex-tempor, nekaj jih je prejelo nagrade in priznanja za svoje delo. Osrednji dogodek sekcije je organizacija tako imenovanega slikarskega ex-tempra Cirkovce, ki bo postal tradicionalen in je v modernem ?asu ?udovit na?in sre?anja in izmenjave izkuenj, tako umetnikov iz Cirkovc, ob?ine Kidri?evo in Evropske unije.

Ve? na uradni strani sekcije:

Stran Prosvetnega drutva Cirkovce uporablja pikotke. Z nadaljno uporabo strani se strinjate z uporabo teh pikotkov. Da bi izvedeli več o piškotkih kliknite tukaj..

Sprejmem piškotke za to stran.